• Home · Polecane
 • Zasady gry w firmie

  Każda działalność jest rozliczana z tego, jak kierują nią ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach. Nie da się ukryć, że wielokrotnie usłyszeć można o przekrętach w miejscach pracy, korupcji, fałszowaniu danych. Nie warto dopuścić do sytuacji tego typu we własnej firmie. Najlepiej sprawić, by obsługa prawna firm miała na pieczy sprawy regulowane prawnie, zaś osoby zajmujące się kadrami pilnowały, aby każdy człowiek wiedział, co powinien robić.

  Czytaj dalej 16.11.2015. 09:31

  Szczegóły o mezoterapii

  Mezoterapia, zabieg nie dla każdego Odmładzanie skóry twarzy, usuwanie cellulitu i hamowanie procesu wypadania włosów - to wszystko zawdzięczamy zabiegowi jakim jest mezoterapia. Kilkurazowa aplikacja preparatu metodą igłową lub bezigłową w szybki i łatwy sposób spowolni proces starzenia się organizmu.

  Czytaj dalej 30.09.2015. 11:40

  Makiety

  Odlewanie w makietach architektonicznych W większości przypadków makiety są wykonane w pełnym kolorze, co pomaga w rozpoznaniu budynków znajdujących się na terenie zakładu oraz zapamiętaniem funkcji jakie pełnią. Czym ujmują nas makiety architektoniczne? To przede wszystkim kompozycja setek jak nie tysięcy komponentów, z których każdy powinien być przygotowany w dobrej jakości.

  Czytaj dalej 30.09.2015. 10:28

  << Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>

  New Posts

  • Brak artykułów

  Polecane linki

  New Comments

  • Brak komentarzy